önerilen içerik

sorumluluk reddi

sorumluluk reddi

Yorum ve Tanımlar

Tercüme

Baş harfi büyük olan kelimeler aşağıdaki koşullarda tanımlanan anlamlara sahiptir.
Aşağıdaki tanımlar, tekil veya çoğul olarak görünüp görünmediklerine bakılmaksızın aynı anlama sahip olacaktır.

Tanımlar

Bu Sorumluluk Reddinin amaçları doğrultusunda:

  • Şirket (bu Feragatnamede “Şirket”, “Biz”, “Biz” veya “Bizim” olarak anılacaktır) 3d cizim, türkiye anlamına gelir.
  • Hizmet, Web Sitesini ifade eder.
  • Hizmete erişen kişi veya şirket veya söz konusu kişinin Hizmete eriştiği veya Hizmet’i kullandığı diğer tüzel kişi anlamına gelir.
  • Web sitesi, 3d-cizim.com adresinden erişilebilen 3d cizim’e atıfta bulunmaktadır.
    sorumluluk reddi

Hizmette yer alan bilgiler yalnızca genel bilgi amaçlıdır.

Şirket, Hizmetin içeriğindeki hatalar veya eksiklikler için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Şirket, hiçbir durumda, Hizmetin kullanımından kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir özel, doğrudan, dolaylı, sonuç olarak ortaya çıkan veya arızi zararlardan veya herhangi bir sözleşme, ihmal veya başka bir haksız fiilden kaynaklanan herhangi bir zarardan sorumlu olmayacaktır. veya Hizmetin içeriği. Şirket, Hizmet içeriğinde herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin ekleme, silme veya değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu Sorumluluk Reddi, Koşullar Beslemesi Sorumluluk Reddi Oluşturucu yardımıyla oluşturulmuştur.

Şirket, Hizmetin virüs veya diğer zararlı bileşenler içermediğini garanti etmez.

Dış Bağlantılar Sorumluluk Reddi

Hizmet, Şirket tarafından veya herhangi bir şekilde Şirkete bağlı olmayan veya sağlanmayan harici web sitelerine bağlantılar içerebilir.

Şirketin bu harici web sitelerinde yer alan herhangi bir bilginin doğruluğunu, uygunluğunu, güncelliğini veya eksiksizliğini garanti etmediğini lütfen unutmayın.

Hatalar ve Eksiklikler Sorumluluk Reddi

Hizmet tarafından verilen bilgiler, yalnızca ilgilenilen konularda genel rehberlik içindir. Şirket, Hizmet içeriğinin hem güncel hem de doğru olmasını sağlamak için her türlü önlemi alsa bile hatalar meydana gelebilir. Ayrıca, yasaların, kuralların ve düzenlemelerin değişen doğası nedeniyle Hizmette yer alan bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar olabilir.

Şirket, herhangi bir hata veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçlardan sorumlu değildir.

Adil Kullanım Sorumluluk Reddi

Şirket, telif hakkı sahibi tarafından her zaman özel olarak yetkilendirilmemiş telif hakkıyla korunan materyalleri kullanabilir. Şirket, bu tür materyalleri eleştiri, yorum, haber raporlama, öğretim, burs veya araştırma için kullanıma sunmaktadır.

Şirket, bunun Amerika Birleşik Devletleri Telif Hakkı Yasası’nın 107. bölümünde belirtilen telif hakkıyla korunan herhangi bir materyalin “adil kullanımını” oluşturduğuna inanmaktadır.

Hizmetten telif hakkıyla korunan materyali, adil kullanımın ötesine geçen kendi amaçlarınız için kullanmak isterseniz, telif hakkı sahibinden izin almalısınız.

Görüşler Açıklanmış Sorumluluk Reddi

Hizmet, yazarlara ait olan ve Şirket dahil olmak üzere başka herhangi bir yazarın, ajansın, organizasyonun, işverenin veya şirketin resmi politikasını veya konumunu yansıtmayan görüş ve görüşleri içerebilir.

Kullanıcılar tarafından yayınlanan yorumlar kendi sorumluluğundadır ve kullanıcılar, bir yorumda yazılan bir şeyden veya doğrudan bir yorumda yazılan bir şeyden kaynaklanan herhangi bir iftira veya dava için tüm sorumluluk, sorumluluk ve suçlamayı üstleneceklerdir. Şirket, kullanıcılar tarafından yayınlanan hiçbir yorumdan sorumlu değildir ve herhangi bir nedenle herhangi bir yorumu silme hakkını saklı tutar.

Sorumluluk Reddi Yok

Hizmete ilişkin bilgiler, Şirketin burada yasal, muhasebe, vergi veya diğer profesyonel tavsiye ve hizmetler sunmakla meşgul olmadığı anlayışıyla sağlanır. Bu nedenle, profesyonel muhasebe, vergi, hukuk veya diğer yetkili danışmanlara danışmak yerine kullanılmamalıdır.

Hiçbir durumda Şirket veya tedarikçileri, Hizmete erişiminiz veya kullanımınız veya Hizmet’e erişememeniz veya kullanamamanızdan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir özel, arızi, dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan sorumlu tutulamaz.

“Kendi Riskiniz Altında Kullanın” Sorumluluk Reddi Beyanı

Hizmetteki tüm bilgiler, eksiksizlik, doğruluk, güncellik veya bu bilgilerin kullanımından elde edilen sonuçlar hakkında hiçbir garanti verilmeksizin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni hiçbir garanti verilmeksizin “olduğu gibi” sağlanır. performans, satılabilirlik ve belirli bir amaca uygunluk garantileri.

Şirket, Hizmet tarafından verilen bilgilere dayanarak verilen herhangi bir karar veya alınan herhangi bir eylemden veya herhangi bir sonuçsal, özel veya benzer zarardan, bu tür zararların olasılığı konusunda uyarılmış olsa bile, Size veya başka birine karşı sorumlu olmayacaktır.

Bize Ulaşın

Bu Sorumluluk Reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, Bizimle iletişime geçebilirsiniz:

E-posta ile: info@3d-cizim.com