yazılım

Her eve uygun 25 uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirleri tanışın!

dekorasyon fikirleri

Herkes iç dekorasyon ve evin tasarımını değiştirmekle ilgilenir. Ancak iç dekorasyon genellikle pahalı bir iştir.

Birçok insan için, iç dekorasyonunu değiştirmekle ilgilendiklerinin aksine, bu her zaman mümkün olmuyor.

Maliyet dışında, iç dekorasyon için birçok stil var.

Öte yandan, iç dekorasyon için hangi stili seçerseniz seçin, istediğiniz iç dekorasyon stilini tamamlamak için mutlaka bir dizi öne çıkan parça ve aksesuara ve bazı benzersiz odak noktalarına ihtiyacınız vardır.

Uygun fiyatlı iç dekorasyon fikri

Bunun için kullanılabilecek farklı stratejiler ve yöntemler vardır.

En iyi fikir ve stratejiler, uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirleridir. Düşük maliyetli iç dekorasyon fikirleri genellikle iç tasarım ve dekor için kullandığınız şeylere odaklanmaz. Daha ziyade, bu cihazların ve detayların nasıl kullanılacağına odaklanır.

Sonuç olarak uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinde uygun fiyatlı eşyalar ve dekorasyonlar kullansanız dahi doğru bir kullanım şekli ile oldukça gösterişli bir dekorasyona dönüşebilmektedir.

Farklı bir fikir kullanmak yeterlidir.

Bu amaçla maliyeti düşük olan bazı dekoratif yöntemleri incelemek istiyoruz.
Bu uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirleri, evi benzersiz bir tasarıma sahip güzel bir alana dönüştürebilir.

Duvara dekoratif tabaklar ve süslemeler asın

Sanat panoları ve çok güzel resimler her zaman iç dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Ancak bu sanat eserlerine çok daha uygun fiyatlı ve güzel bir alternatif var.

iç dekorasyon fikirleri
iç dekorasyon fikirleri

İlgi çekici desen ve renklere sahip desenli tabaklar, pahalı levhalara alternatif olarak kullanılabilecek uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinden biridir.

Bu fikir, resepsiyonu veya oturma odasını dekore etmek için kullanılabilir. Farklı tasarımlara sahip olan bu renkli tabaklar zamanla toplanarak sayıları arttırılabilir.

Evin iç dekorasyonunda kullanmak için bu tabakları duvara dizerken biraz yaratıcı olmak yeterli. Önce aranjmanlarını belirleyin sonra duvara asın.

tuval boyamak

Uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinden biri de desenli bir tuval kullanmak ve bunu duvarda sergilemek. İç mekan tasarımında şekil ve desenlerin rolü, iç dekorasyon eğitiminde ayrıntılı olarak ele alınmıştır.

Duvarda renkli dekorasyon
Duvarda renkli dekorasyon

Böyle bir tuvale sahip olmak için çok karmaşık tasarımlar aramaya gerek yok.

Evin genel dekoruna uygun renk kombinasyonu ile özgür desen ve tasarımları kullanabilirsiniz. Yeteneğinizin sizin için konuşmasına izin verin.

Artık bu boyalı tuval, resepsiyon, ofis, yemek odası, küçük yatak odası dekorasyonu veya bu tablonun uyumlu olduğunu düşündüğünüz herhangi bir alanın dekorasyonunda ana bileşen olarak kullanılabilir.

Sanat eserinizi evinizi dekore etmek için kullanın

Her ev ve her mekan için önerilebilecek uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinden biri belki de kişisel sanatların kullanılmasıdır.

Sanat eserleri ile duvar dekorasyonu
Sanat eserleri ile duvar dekorasyonu

Kendi çizimleriniz ve kreasyonlarınız, evinize benzersiz bir dokunuş katmanın harika bir yolu olabilir.

Bu sayede ev alanına daha kişisel ve samimi bir kompozisyon eklenebilir. Özellikle kız çocuk odası ya da çalışma odası dekorasyonu için el emeği göz nuru ürünler kullanılabilir.

Bu her şeyi içerebilir. Yaratıcılığınızın ve sanatkarlığınızın ürünü olan en basit sanatsal detay bile evin iç dekorasyonunda kişiselleştirilmiş bir odak noktası olarak değerlendirilebilir.

aldatıcı ol

Önceki yöntemler tuval üzerine resim yapmak veya sanat eserlerini asmak ve bunları duvarda sergilemek, evde benzersiz bir dekorasyon yaratmak için kullanılabilecek tek yol değildir.

Dekorasyon alanında
Dekorasyon alanında

Diğer çözümler ve uygun maliyetli iç dekorasyon fikirleri daha çekici olabilir.

Bunun için farklı seçenekler kullanılabilir.

Örneğin bir duvar kağıdı yemek odası, ofis, mutfak dekorasyonu ya da başka herhangi bir alanda diğer parçalarla farklı bir çerçeve oluşturmak için kullanılabilir. Bu çok basit fikir, evin farklı bölümlerinin iç dekorasyonunda önemli bir fark yaratabilir.

İç dekorasyonunuza doğa katın

Bir başka uygun fiyatlı iç dekorasyon fikri, evinize doğadan bir parça eklemektir. İç dekorasyonunuza tazelik, yenilik ve yaşam ruhu katmak istiyorsanız, bunu en düşük maliyetle yapmanın en iyi yolu doğadan bir parçayı evin içine sokmak.

Doğa severler
Doğa severler

En doğru yaklaşım iç dekorasyonda daha doğal çözümler kullanmaktır.

İç dekorasyon tasarımı öğretiminde doğal detayların ev dekorasyonunda kullanılmasının etkisi üzerinde durulmuştur.

Örneğin, bir depolama alanı, bir bardak altlığı veya dekoratif bir aksesuar oluşturmak için geri kazanılmış bir ahşap parçası kullanılabilir.

Bu öğe, iç dekorasyon stili üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Hatta resepsiyon dekorasyonunda ya da küçük yatak odası dekorasyonunda doğal çiçekler ve renkli vazolar kullanarak daha açık ve enerjik bir alan yaratabilirsiniz.

Sahte bir taht yap

Tüm yatak odalarında büyük bir yatak için yeterli alan yoktur.

Küçük bir yatak odasının dekorasyonunda yatak yerleştirmek mümkün olsa bile o yatağın kendine has taçını kullanmak her zaman mümkün olmuyor ve genellikle pahalı oluyor.

Yatak odası dekorasyonunda
Yatak odası dekorasyonunda

Ancak bunların varlığı ve kullanımı her zaman kolaylık ile ilgili değildir. Daha çok yatak odası dekorasyonunda yarattıkları tarz ve etkinin amacıdır.

Dolayısıyla bu tahtlar farklı yöntemlerle yeniden kurulabilmektedir.

Örneğin duvara sahte bir yatak başlığı boyayabilirsiniz. Bu ürün, yatak odası alanı için uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinden biridir.

Sahip olduğunuz koleksiyonların görüntüsünü kullanın

Bazen ev dekorasyonunda tasarruf etmenin harika bir yolu, halihazırda elinizde olan her şeyi kullanmaktır.

Sanat eserlerini ev dekorasyonunda
Sanat eserlerini ev dekorasyonunda

Bu nedenle, uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinden biri, yıllar boyunca topladığınız koleksiyonları sergilemektir.

Bu koleksiyonları iç dekorasyonunuzda garnitür olarak kullanabilirsiniz.

Bu koleksiyon her şeyi içerebilir. Pul ve madeni paralardan eski kitap koleksiyonuna, dekoratif eşyalara, dekoratif arabalara vb. hepsi resepsiyon dekorasyonu gibi farklı alanların tasarımı için uygun olabilir.

Bir kızın odası dekoruna kişisel bir dokunuş katmanın harika bir yolu.

Aynaları kullanın

İç dekorasyon kursu aldıysanız, iç dekorasyon tasarımında ayna kullanmanın önemini birçok kez duymuşsunuzdur.
Ayna kullanımı, özellikle sınırlı alana sahip küçük evler için iç dekorasyonun ekonomik fikirlerinden biridir.

Ayna iç dekorasyonda
Ayna iç dekorasyonda

Küçük evlerin tasarım fikirlerinde sadece bu mekanların sınır tanımadığına inanılmakla kalmayıp, geniş mekanlara göre daha samimi oldukları ve içlerinde birçok fikrin hayata geçirilebileceği söylenebilir. Bu küçük alanlarda, iç dekorasyonun bir parçası olarak ayna kullanmak en iyisidir.

Güzelliği ve işlevselliğine ek olarak aynalar, iç dekorasyon için en uygun fiyatlı fikirlerden biri olarak kabul edilir.
Bu pratik ve ucuz seçeneklerin çok yönlülüğü, küçük bir yatak odası ve oturma odası dekorasyonu da dahil olmak üzere evde bir alanda kullanılmasını mümkün kılar.

Bir aile fotoğraf galerisi oluşturun

İç dekorasyon ve mekanların kişiselleştirilmesi için uygun maliyetli bir başka fikir de evin iç dekorasyonunda aile fotoğraf çerçeveleri kullanmaktır.

Dekorasyonda aile fotoğraf galerisi
Dekorasyonda aile fotoğraf galerisi

Örneğin aile resimlerini ve fotoğraflarını oturma odası duvarında sergileyerek bir aile fotoğraf galerisi oluşturabilirsiniz.

Bu, mekanda iyi bir birliktelik duygusu yaratan ve ev dekorasyonuna büyük enerji katan çok çekici bir fikir.

Bu düşük maliyetli ve çekici fikir, evde daha çekici ve hoş bir his yaratmak için yemek odası, resepsiyon dekorasyonu ve diğer bölümler gibi farklı alanlarda kullanılabilir.

Çerçeveli aynaları kullanma

İç dekorasyon için uygun fiyatlı fikirlerden biri olarak ev dekorasyonunda ayna kullanımını vurguladığımız doğrudur, ancak burada yine de bu yaklaşıma atıfta bulunuyoruz çünkü aynalar çok çeşitlidir ve onları kullanmanın birçok yolu vardır.

dekorasyonda ayna
dekorasyonda ayna

Aynalar çeşitli şekillerde, tarzlarda ve tasarımlarda gelir ve farklı sanatsal efektler yaratmak için kullanılabilir.

Aynalar, mekanın görsel algısını artırmak için en iyi fikirdir. Basit bir aynadan güzel ve benzersiz bir çerçeveye sahip harika bir sergi parçasına dönüştürülebilirler.

İç dekorasyonda karma desen ve desenlerin kullanılması

Karışık geometrik desenler ve şekiller genellikle bir odada odak noktaları oluşturmanın harika bir yoludur.
İç dekorasyonu öğretmenin önemli bir parçasıdırlar. Genellikle çok belirgin kısım ve detaylarda desen ve şekiller görülebilir.

İç dekorasyon alanında
İç dekorasyon alanında

Ancak, uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirleri arıyorsanız, farklı parçaları dekore etmek için bu desenleri karıştırıp eşleştirebilirsiniz.

Örneğin kız çocuk odası ya da yatak odası dekorasyonunda pek çok desen ve renk kullanılabilir.
Bu birleştirilmiş renkler ve desenler, birçok farklılıklarına rağmen, birçok güzel etkileşim yaratmıştır.

Eski mobilyalarınızı geri yükleyin

Bazen resepsiyonun veya evin diğer bölümlerinin dekorasyonunda bir şeylerin değiştirilmesi gerektiği hissi vardır.
Genellikle mobilyaları değiştirmek ve yeni ve çeşitli kanepeler kullanmak en iyi fikir olabilir. Ancak bu kesinlikle pahalı bir fikir olacaktır.

Dekorasyon alanında işinize
Dekorasyon alanında işinize

Uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinden biri olarak yeni mobilya almak yerine değiştirebilirsiniz.

Önceki mobilyalarda küçük bir değişiklik ve yenileme ile aynı yeni ve beklenmedik hissi yaratabilirsiniz. Yeni şeyler ve değişiklikler denemekten korkmayın, deneyin.

Dekorasyonda cesur renkler kullanın

Elbette renkler, öne çıkan odak noktaları ve göz alıcı detaylar yaratmanın en kolay yollarından biri olabilir.
Sonuç olarak, evinizin havasını değiştirmek, daha dinamik ve canlı bir hale getirmek istiyorsanız, keskin ve öne çıkan renkleri tercih edin.

İç dekorasyonda renk
İç dekorasyonda renk

Bu yaklaşım, birden fazla odak noktası oluşturmak için kolayca kullanılabilen uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinden biridir.

Renkler, iç dekorasyon öğretiminin de önemli bir parçasıdır. Farklı yoğun renkleri kombinleyebilir, yeni fikirler oluşturabilirsiniz.

Farklı tonları birleştirmek ve farklı desen ve dokular kullanmak, iç dekorasyonu vurgulamak için kullanılabilir.

Eski masa ve sandalyeleri yeniden boyayın

Yeni masalar, sandalyeler ve mobilyalar her zaman bir odayı dekore etmenin harika bir yoludur.

Ancak bunu yapmak çok maliyetli olabilir. Bunun yerine eski masa ve sandalyeleri yeniden boyayarak ve yeniden boyayarak onlara yepyeni ve taze bir renk kazandırabilirsiniz.

İç dekorasyonda renk kuralları
İç dekorasyonda renk kuralları

Bu yaklaşım kesinlikle uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinden biridir.

Boyama ve boyama işlemleri oldukça uygun fiyatlı ve düşük maliyetli olup, en güzel yanı da her türlü ahşap, plastik ve hatta metal masa ve sandalyelerle yapılabilmesidir.

Karşıdaki resimde ise aynı mekanın dekorundaki farklılıkta basit bir renklendirmenin etkisini görebilirsiniz.

Eşsiz depolama alanları tasarlayın

Hem farklı mekanlar için bir tasarım olarak hem de alan depolama için pratik bir çözüm olarak değerlendirilebilecek uygun maliyetli iç dekorasyon fikirlerinden biri de özgün depolama alanlarının tasarımıdır. Bazen özel dekoru olmayan bir oda çok dağınık ve düzensizdir.

sıcak renkler
sıcak renkler

Ancak sadece basit bir depolama alanı tasarlayarak ve bir odanın farklı bölümlerini düzenleyerek bir odayı ne kadar değiştirebileceğinize şaşıracaksınız. Bu fikir mutfak dekorasyonunda ve küçük yatak odası dekorasyonunda oldukça etkili olacaktır.

Açık raflar, duvar rafları ve size biraz depolama alanı sağlayan diğer basit cihazları kullanmak bu amaç için harika olabilir. Bu işlevsel alanları oluşturmak için kare, dairesel ve çapraz şekiller kullanılabilir.

Kavanoz ve kavanozlarda mutfak etiketleri kullanmak

Masa üstü veya açık raflarda geniş bir mutfak bardakları koleksiyonunuz varsa üzerlerinde özel etiketler kullanabilirsiniz.

Dekoratif eşya
Dekoratif eşya

Bunu yaparak, mutfak depolama alanına biraz çekicilik katacak ve mutfak dekorasyonunda düzeni sağlamak ve kaostan kaçınmak için harika bir yola sahip olacaksınız.

Bu aynı zamanda çok ucuz ve yapılması kolay olan iç dekorasyonun ekonomik fikirlerinden biridir.

Masaları tekerleklere yerleştirin

Masa ve stantların altına yerleştirdiğiniz bu tekerleklerin iç dekorasyon görünümündeki etkisini hafife almayın.
Dış etkiye ek olarak, bu yaklaşım çok pratik ve kullanışlıdır. Bu tekerlekleri mutfak raflarınıza ve sehpalarınıza ekleyerek mutfağa özel bir dekor kazandırmanın yanı sıra mutfak dekorasyonunuzda hareketli bir sehpa veya ada elde etmek için kullanabilirsiniz.

evin iç dekorasyonunda orantı
evin iç dekorasyonunda orantı

Bu eşya, iç dekorasyonun ekonomik fikirlerinden biri olarak resepsiyon dekorasyonunda da kullanılabilir.

Çocuk odasında bu eşya, çocuk odasının pratik dekorasyonunun bir parçası olabilir. Bu, temizlik yapmak, alanı düzenlemek ve rahat bir yere taşınmak için çok akıllıdır.

Yeni muslukların montajı

Lavabo ve makyaj masası değiştirmek elbette evin iç dekorasyonunda büyük bir değişiklik yapabilir ancak çok pahalıya mal olacaktır. Bu pahalı iş yerine sadece muslukları değiştirerek mutfak veya banyo dekorasyonunda önemli bir değişiklik yapabilirsiniz.

Dekorasyonda musluklar
Dekorasyonda musluklar

Örneğin rustik tarza sahip özel bir dekor arıyorsanız eski bir tasarıma sahip bakır armatürleri kullanabilirsiniz.
Gözle çalışan otomatik armatürler de önemli bir fark yaratabilir.

Bu öğe, yaptığı önemli değişiklik nedeniyle uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinden biri olarak kabul edilebilir.

Ev dekorasyonunda cam kap kullanımı

Her şekil ve büyüklükteki kavanozlar, kavanozlar ve cam şişeler her zaman ev dekorasyonunun güzel detayları olarak değerlendirilebilir.

Çok fazla güzelliğe sahipler ve aynı zamanda iç dekorasyonun uygun fiyatlı fikirleri arasında sayılabilirler.
Birkaç renkli bardak alın ve bunları çiçeklerle veya renkli ışık ipleriyle süsleyin.

Evin farklı yerlerinde cam kap kullanımı görülmektedir
Evin farklı yerlerinde cam kap kullanımı görülmektedir

Onları ev dekoruna yerleştirerek benzersiz bir etki yaratın. Bu kavanozlar ayrıca renkli tatil dekorasyonları ile doldurulabilir.

Kavanozları mutlu ve güzel renklere boyayabilir ya da bu kavanozları deniz kabuğu ve kumla doldurarak bir plaj dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Bu basit dekoratif öğeler, evinizin dekorasyonuna hiçbir ücret ödemeden güzel bir etki verebilir.

Ev dekorasyonunda yeşil bitkilerden yardım alın

Bitkiler gerçekten de ev iç dekorasyonu için en basit ve en uygun fiyatlı fikirlerden biridir.

Ev dekorasyonunda çiçek ve bitki kullanımı
Ev dekorasyonunda çiçek ve bitki kullanımı

Onları evinizin dekorunda kullanmak için yapmanız gereken tek şey, eviniz için doğru bitkiyi seçmek.
Güzelliğin yanı sıra eve canlılık ve tazelik duygusu da katarlar.

Masada dekoratif bir tepsi kullanın

Uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinden biri, resepsiyon veya oturma odası dekorasyonundaki basit fikirlerle ilgilidir.

Altın tepsi
Altın tepsi

Güzel bir tepsi alın ve içinde rengarenk çiçekler, bir mum ve dekoratif bir aksesuar bulunan küçük bir vazo kombinasyonunu kullanın.

Orta masadaki bu basit görünen detay size benzersiz bir etki verebilir.

Ev dekorasyonunda desenli kırlent kullanımı

Sade ve ruhsuz salon veya resepsiyon dekorasyonunuza biraz dekoratif renk katmak istiyorsanız, bunu desenli kırlentlerle yapabilirsiniz.

Desenli kırlentleri ev dekorasyonunda
Desenli kırlentleri ev dekorasyonunda

Sade ve boş mobilyalar, bazı renkli ve güzel yastıklar ve minderlerle kolayca değiştirilebilir.

Basit bir oda tasarlamak için kullanılabilecek uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirleridir.

Bu renkli kırlentler ve desenli kırlentler, iç dekorasyonun bir parçası olarak kanepelerde, yataklarda, mobilyalarda, denizliklerde ve mutfak sandalyelerinde kullanılabilir.

Ev aydınlatmasının tasarlanması ve planlanması

Birbirinden farklı tasarımlara sahip özel lambalara sahip olmak için çok para ödemenize gerek yok.
Çoğu zaman evdeki abajurlar çok sade ve tek renklidir.

Evin aydınlatmasını tasarlamak
Evin aydınlatmasını tasarlamak

Uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerinden birinde bu abajurları süsleyip dekoratif lambalarla değiştirebilirsiniz.

Bu sayede odaya kolayca yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Masanızı runner ile süsleyin

En basit ve en ucuz iç dekorasyon fikirlerinden biri, masa tasarımı ve düzenlemesi için yolluk kullanmaktır.
Bu ürün farklı tasarımlarla ve bazen de mevsim değişikliğine göre tasarlanabilmektedir.

İç dekorasyonda runner
İç dekorasyonda runner

Sonuç olarak dekorasyonu değiştirmek, özellikle yemek odası dekorunu değiştirmek basit bir yaklaşımdır.
Çeşitli ve rengarenk koşucuların maliyeti çok yüksek olmayacak ama etkileri çok yüksek.

Sonuç olarak, şiddetle tavsiye edilen uygun maliyetli iç dekorasyon fikirlerinden biri, çoklu masa yolluklarının kullanılmasıdır.

Ev dekorasyonu için ayarlanabilir lambaların kullanılması

Sadece bir düğmeye basarak rengi değiştirilebilen bir dizi lamba vardır. Ayrıca cep telefonuna yüklenen uygulama ile ayarlanabilen ve arttırılıp azaltılabilen lambalar da bulunmaktadır.

Ev dekorasyonu için ayarlanabilir lambalar
Ev dekorasyonu için ayarlanabilir lambalar

Sadece bu lambalardan bazılarını satın alarak evin tüm iç dekorasyonunu dönüştürebilirsiniz.

Renkli iplerin ve gizli ışıkların kullanılması evin iç dekorasyonunda büyük bir etkiye sahip olabilir ve ekonomik iç dekorasyon fikirlerinden biri olarak kabul edilebilir.

Işıkların iç mekan tasarımındaki etkisi ve nasıl tasarlandıkları, iç dekorasyon dersinde öğrenilebilecek iç dekorasyon tasarımı eğitiminin önemli konularındandır.

Güzel bir eve sahip olmak yüksek maliyetler gerektirmez!

Genel olarak, bu uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirlerini gözden geçirip özetleyerek, güzel bir eve sahip olmanın her zaman çok para harcamayı gerektirdiği yanılgısını bir kenara bırakmanın zamanı geldi. Bu konuda konuşulacak tek şey zevk ve biraz yaratıcılıktır.

Bütçeniz ne olursa olsun, tüm bu uygun fiyatlı iç dekorasyon fikirleri, evinizin görünümünü ve tasarımını değiştirmenize yardımcı olabilir.

Hangi stratejiyi ve yaklaşımı kullanırsanız kullanın, sonunda evin farklı alanlarında güzel bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Neden herkesin iç mimarlık ve dekorasyon yapması mümkün değil?

Kesinlikle, herkes evin içini farklı ve benzersiz bir tarzda düzenlemeyi sever. Ancak, iç dekorasyon ve tasarım maliyeti ve istenen alana uygun bir fikir ve stil seçme dahil olmak üzere bu konudaki zorluklar, kimsenin evinin içini tasarlama ve dekore etme cesaretini bulamamasına neden olur.

Uygun fiyatlı iç dekorasyon ne anlama geliyor?

Uygun fiyatlı iç dekorasyon fikrinde iki ilke göz önünde bulundurulur. İlk bakışta, iç mekanda güzel bir odak noktası haline gelebilecek uygun fiyatlı ve uygun aksesuarların ve dekoratif parçaların kullanımı. İkinci fikir, pahalı dekorasyonlar kullanarak özgün bir stil elde etmenin mümkün olmadığını ve iç dekorasyonun ilkesinin, parçaları ve detayları nasıl düzenleyeceğinizi anlamak ve detaylar arasında gerekli uyumu yaratmak olduğunu söylüyor.

Evin içi nasıl düzenlenir?

Evin içini düzenlemek ve dekore etmek için cesaret edilmeli ve bu konuda yaratıcılıktan ve temel iç dekorasyon ipuçlarından yardım alınmalıdır. Basit detaylar ve mevcut parçalar ve nesneler yardımıyla bir alanı daha belirgin ve güzel hale getirmek için kullanılabilecek çok basit fikirler var. Sıradan aksesuar kullanımı, kendi sanatınızın sonucu olan renk paleti, aile fotoğraflarının birleşimi, sade renk ve dokular, evin düzeninde ayna ve çiçek kullanımı ve benzeri şeyler basit ve hesaplı fikirlerdir. Bunları ev iç dekorasyonu için kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir