önerilen içerik
yazılım

Autocad mobil uygulaması hakkında bilmeniz gereken 10 şey!

Autocad mobil

Önceden AutoCAD 360 olarak bilinen Autodesk AutoCAD mobil uygulaması, AutoCAD için resmi mobil uygulamadır.

AutoCAD mobile, AutoCAD çizimlerini her zaman, her yerde görüntülemenizi, oluşturmanızı, düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlayan, kullanımı kolay bir çizim ve çizim mobil uygulamasıdır. Çevrimiçi ve çevrimdışı kullanılabilen güçlü tasarım inceleme ve işaretleme araçlarıyla saha ziyaretlerinizi ve saha çalışmalarınızı basitleştirin. 2B DWG çizimlerini doğrudan e-postadan yükleyip açın ve DWG dosyanızın harici referanslar, katmanlar ve görüntü altlıkları dahil tüm yönlerini görüntüleyin.

Daha önce AutoCAD WS olarak bilinen Autodesk® AutoCAD 360, mobil için resmi AutoCAD yazılımıdır.
Daha önce AutoCAD WS olarak bilinen Autodesk® AutoCAD 360, mobil için resmi AutoCAD yazılımıdır.

AUTOCAD MOBİL KİMLER İÇİNDİR?

AutoCAD mobile, mimarlar, mühendisler, danışmanlar ve daha fazlası gibi çizimler oluşturan ve değiş tokuş eden CAD profesyonelleri için tasarlanmıştır. Ev sahipleri, danışmanlar, müşteriler ve diğer paydaşlar gibi CAD dışı profesyoneller de fayda sağlayacaktır.
Kullanımı kolay çizim ve çizim uygulaması, ayrıntılı değişiklikler yapmak veya hatta yalnızca DWG dosyalarınızı görüntülemek veya paylaşmak için harikadır.

İlgili Makaleler: Animasyon nedir: tarihine ve tasarımdaki kullanımına bir bakış

DWG FastView, çizim ve tasarımın araçlarını ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan Android işletim sistemi için AutoCAD yazılımıdır.
DWG FastView, çizim ve tasarımın araçlarını ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan Android işletim sistemi için AutoCAD yazılımıdır.

AutoCAD mobil uygulaması hakkında bilmeniz gereken 10 şey:

 1. AutoCAD mobil, hareket halindeyken gerçek CAD işi yapmanızı sağlayarak, ofisteki CAD’den sahaya ve geriye doğru sürekli bir dijital iş akışı sağlar.
 2. Yalnızca bir görüntüleyici değil, aynı zamanda mobil cihazınızda CAD çizimleri oluşturmanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan güçlü bir uygulamadır.
 3. Çizimlerinizi güncel tutmanız için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Hatalardan ve tekrarlardan kaçınmak için teknik özellik güncellemelerinizi, yorumlarınızı ve şantiyede çekilmiş fotoğraflarınızı proje ekibinizle gerçek zamanlı olarak paylaşın.
 4. İş sahalarına kağıt ozalit taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır. iPhone veya iPad’iniz yanınızda olduğu sürece, ölçümleri doğrulamak, doğru değerlendirmeler yapmak ve akıllı kararlar almak için her zaman doğru çizimin en son sürümüne sahip olacaksınız.
 5. Doğrudan DWG dosyalarınız üzerinde tasarım düzenlemeleri ve işaretlemeler yapmanıza ve bunları anında iletmenize izin verdiği için iş akışlarınızı hızlandırır.
 6. Çoklu katman desteğiyle, genellikle kağıt çizimlerde görebileceğinizden daha ayrıntılı ve bağlamsal bilgileri görmenizi sağlar. Bu, ekip üyelerinin sahada daha iyi kararlar almasına yardımcı olur.
 7. Yalnızca CAD uzmanlarının değil, ekipteki herkesin tasarım sürecine ilişkin içgörü sağlayarak daha bağlı hissetmelerini sağlar.
 8. AutoCAD kullanmasanız bile öğrenmesi kolaydır.
  Sezgisel kullanıcı arabirimi, DWG dosyalarıyla çalışmayı kolaylaştırır
  kolay ve uygulamayı ne kadar çok kullanırsanız, tüm özelliklerini ve onu mobil iş akışınıza dahil etmenin faydalarını o kadar hızlı keşfedeceksiniz.
 9. Düşük bir yıllık ücret karşılığında AutoCAD mobil uygulamasına abone olabilirsiniz.
 10. iOS için tasarlanmıştır ve iPad Pro’da kullandığınızda Apple Pencil, Retina Display ve verimli bir uygulama içi tuş takımı için destek sunar.

3D yazılımın rahatlığı ve daha iyi kullanımı için 10 3D mutfak ve mobilya tasarım programları makalesini okumanızı öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir