önerilen içerik
Bina

16 Ahvaz inşaat demiri şubesinin fiyatı nasıl hesaplanır?

Ahvaz’da 16 no’lu inşaat demiri şubesinin fiyatı, hırdavat piyasasındaki iniş çıkışlara göre inip çıkıyor. Bu dalgalanmalar öncelikle para biriminin maliyetine bağlıdır. Kausar Ahvaz’ın 16 nervürlü inşaat demiri fiyat değişikliklerini Ahanland web sitesinden ve bu koleksiyonun satış uzmanlarıyla 02191010666 ve 06153222100 numaralı telefonlardan iletişime geçerek öğrenin. Değerli müşterilerimiz 16 adet Ahvaz inşaat demirinin şube bazında güncel fiyatlarını bu sitede görebilirsiniz.

16 Kausar Ahvaz inşaat demiri, Kausar Ahvaz haddehanesinde en çok kullanılan ve yüksek kaliteli ürünlerden biridir. Bu güneybatı fabrikası, farklı kalitelerde her türlü inşaat demiri üretebilmektedir. Ahvaz 16 inşaat demiri A3 kalite olarak üretilmektedir. Çoğu durumda, bina alt yapılarının ve kolonların mukavemetini artırmak için A3 kalite 16 ebatlı donatılar kullanılır.

Demir piyasasında her bir inşaat demiri şubesinin fiyatı 16 Ahvaz

16 Ahvaz’ın bugün her bir inşaat demiri şubesinin fiyatı çeşitli etkenlere bağlı olarak dalgalanıyor. Fabrikalar genellikle 16 nervürlü inşaat demiri fiyatını kilo olarak ilan ederler ve 16 nervürlü inşaat demirinin her şubesinin fiyatını hesaplamak için her fabrikanın ağırlığına ihtiyaç duyarlar.16 nervürlü inşaat demiri kullanım sıklığı göz önüne alındığında, farklı fabrikalar 16 nervürlü inşaat demiri üretir. – nervür inşaat demiri yaparlar; Bu nedenle piyasada farklı fiyatların ve farklı markaların bulunması 16 adet inşaat demiri alımını zorlaştırmıştır.

Herhangi bir şubeyi satın almadan önce tüm fabrikaların güncel inşaat demiri 16 fiyat listesini kontrol etmek ve karşılaştırmak gerekiyor. Her kol 16’lık inşaat demirinin ağırlığına, proje sahasına uzaklığına ve ilan edilen fiyata göre en düşük fiyatla 16’lık inşaat demirini en iyi kalitede satın alabilirsiniz.Farklı fabrikalar 16 adet inşaat demiri üretmektedir. İran’ın merkezinde İsfahan demir eritme fabrikasında inşaat demiri fiyatı 16, İran’ın kuzeyinde Anahita’da inşaat demiri fiyatı 16 ve İran’ın batısında Zagros’ta inşaat demiri fiyatı 16 önemli rol oynuyor. inşaat demiri fiyatlarının açıklanması 16. Yaklaşık 50 fabrika, piyasaya farklı tiplerde inşaat demiri tedarik ediyor.

Genellikle 16 inçlik inşaat demiri A3 standardında üretilir. 16 A2 inşaat demiri genellikle Mehrkian Kashan ve Azar Folad Amin Tikmeh Dash fabrikalarında satılmaktadır.16 A4 inşaat demiri durumunda, Isfahan Smelter, Kashan Desert ve Amirkabir Khazar ve Zafar Bonab, Almas Takestan, Rohina ve Ahramian üreticiler arasındadır. bu çapta inşaat demiri vardır. Ahvaz Bazar Ahan’da 16 inşaat demiri maliyeti, inşaat demirinin marka ve standartlarının koşullarına ve çevrimiçi ve yüz yüze satış yapan firmaların fiyatlandırması ile talep ve arz arasındaki farka bağlıdır.Belirtildiği gibi her şubenin ağırlığı 16 inşaat demiri yaklaşık 19 kg’dır. Ancak bazen İran’da 19 kg’dan daha az ağırlığa sahip fabrikaların üretimi piyasaya sürülür.

İsfahan demir izabe fabrikalarında ve Kaşan çölünde her bir bükümün genellikle 4.700 ton olduğu düşünülürse, bu fabrikalarda 16 inşaat demirinin her bir bükümü yaklaşık 247 şube 16 inşaat demiri içermelidir.Örneğin, Neyşabur’da 16 inşaat demirinin ağırlığı 18,9’a eşittir. kg ve Horasan’da 4 demet 16’lık inşaat demiri siparişi vermek için, her demetin ağırlığının 2 beton olduğu düşünülürse, sonunda 106 inşaat demiriniz olur ve yaklaşık 35 milyon tümen ödenmesi gerekir.

Kausar Ahvaz’ın 16 haddelenmiş nervürlü nervürlü A3 inşaat demiri, kopma gerilimi 6000 kg/cm2 ve bu donatının mevcut gerilimi 4000 kg/cm2 ve bağıl plastik deformasyonu %14 olan bir inşaat demiridir.Genel olarak, kırılgan bir inşaat demiridir ve yapılaşmaya uygundur. Basamakları haç şeklindedir. Yapının deformasyona uğradığı kısımlarda bu donatı pek uygun olmayıp içinde kaynak yapılması yasaktır.

Demir piyasasında meydana gelen dalgalanmalardan dolayı alım yapabilmek için Kausar Ahvaz’dan 16 haddelenmiş inşaat demiri günlük fiyatının teyidini almak gerekmektedir.Listedeki inşaat demiri fiyatı kilo cinsindendir ve her dal inşaat demiri 12 metre uzunluğundadır.16 Kausar Ahvaz inşaat demiri almak ve hazırlamak için Ahanland ile temasa geçiniz.Kausar Ahvaz’ın haddelenmiş inşaat demiri pazarında İran Ulusal Çelik Grubu ve Kausar Rolling Mill’in inşaat demiri isimleriyle de bilinmektedir.

Kausar Ahvaz çeliğinden 16 nervürlü A3 inşaat demiri uygulaması ve özellikleri

Bu donatının kullanılmasındaki temel ve önemli amaç, beton yapıların dayanımını arttırmaktır. Bu çelik bölümlerin temel uygulaması inşaat sektörlerindedir. Bu tip donatılar kaynak yapma kabiliyetine sahip olmadığı için yapının şekil değiştirdiği projelerde kullanılması önerilmez.

Nervürlü çubukların sınıflandırılması

İnşaat demirleri dayanımlarına göre iki kategoriye ayrılır:


A2 inşaat demiri: düşük karbon yüzdesi, düşük direnç, yüksek esneklik ve uygun
A3 inşaat demiri: daha fazla karbon yüzdesi, yüksek direnç, düşük esneklik ve daha fazla sertlik.

Nervürlü inşaat demiri, inşaat projelerinde yaygın olarak kullanılmakta ve beton yapıların kullanım ömrünü iki katına kadar uzatmaktadır.

Kausar Ahvaz çeliğinden 16 nervürlü A3 inşaat demiri fiyatı ve alımı

Bugün piyasada yaşanan dalgalanmalar nedeniyle Kausar Ahvaz çeliğinden 16 nervürlü A3 inşaat demiri fiyatı günlük olarak açıklanmaktadır. Bu çelik profilin güncel fiyatını Ahanland web sitesinde görebilirsiniz. Kausar Ahvaz’ın bu ebattaki haddelenmiş inşaat demiri fiyat tablosu, inşaat demiri fiyatlarındaki değişim trendini kontrol etmenize yardımcı olacaktır. İşletmeniz fabrika veya çevresinde ise fabrikadan inşaat demiri almadan önce uzmanlarımızla iletişime geçmenizde fayda var.

Ahvaz 16’da her bir inşaat demiri branşının fiyat dalgalanmaları dikkate alınarak fiyatını etkileyen unsurlar şu şekilde:

  1. Hammaddelerin fiyatı
  2. Ticaret borsasında inşaat demiri işlemleri
  3. nakliye maliyeti
  4. İstenilen inşaat demiri türü
  5. Dolar ve kur dalgalanmaları

Ahvaz’daki Kausar inşaat demiri fabrikasının tarihçesi

Kausar Ahvaz haddehane, İran’ın Ulusal Çelik Sanayi Grubu’nun en önemli yan kuruluşlarından biridir.Bu projeye 1381 yılında 90.000 metrelik bir arazi alanı üzerinde başlanmış ve 1383 yılında tamamlanmıştır. Ahvaz haddehanesinin en önemli özelliği özel otomasyon sistemi, Basra Körfezi ve güney pazar limanlarına yakın olmasıdır. Bu özellikler, global pazarlara ulaşmayı, müşteri memnuniyetini ve ürün çeşitliliğini, yüksek üretim kapasitesini beraberinde getirmektedir.

İran’ın Ulusal Çelik Sanayi Grubu, bir makine fabrikası, inşaat demiri ve tel haddeleme fabrikası, çelik fabrikası, Kausar Ahvaz haddeleme fabrikası, kiriş haddeleme fabrikası, boru fabrikası dahil olmak üzere 6 fabrikaya sahiptir. Bu fabrika 1342 yılında kurulmuş olup yıllık üretim kapasitesi 65 bin ton/yıl’dır.Bu fabrikanın haddeleme hattının ekipmanlarının temini için sözleşme 1375 yılında İtalyan Danieli firması ile kapatılmış ve sıfırdan yüze kadar üretim hattı uygulamasına geçilmiştir. Bu fabrikanın tamamı Teknik Danieli özelliğine uygun ve yerli uzmanlar tarafından 2013 yılında tamamlanmıştır.

Kausar Ahvaz haddehanesi aşağıdaki gibi ekipmanlara sahiptir:

• KARTUŞ tipi son hadde tezgahları

• Ürün SÖNDÜRME sistemi

• Kesme makası

• Soğutma yatağı

• Otomatik dağıtım ve paketleme ekipmanları

• Boyuna bükme ve kesme ekipmanı

• Saatte 110 ton kapasiteli ön ısıtma fırınları

• CANTILEVER tipi birincil hadde tezgahları

• KARTUŞ tipi ara hadde tezgahları

Ahvaz’da her bir inşaat demiri 16 dalını günlük fiyatla satın alın

16 adet Ahvaz inşaat demirinin her dalını en uygun fiyatlarla Ahanland sitesinden piyasa değişimlerini yakından takip ederek satın almak mümkün. 06153222100 veya 02191010666 numaralı telefonu arayarak farklı inşaat demirleri satın alabilirsiniz. 16 Ahvaz’ın her bir inşaat demiri şubesini günlük fiyatından satın almak için deneyimli ve güvenilir bir şirketin Ironland hizmetlerinden yararlanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir