önerilen içerik
yazılım

mutfak çizim programı ve ev dekorasyonu için 7 harika Android programı

7 mutfak çizim programı

Tabletler ve cep telefonları için iç tasarım ve küratörlük alanında pek çok uygulama var, ancak aralarından en iyisini seçmek zor ve karmaşık bir iş. Bu güzel yazımızda sizlere bu alanda 8 harika Android uygulamasını tanıtıyoruz. Bu yazıyı okumadan önce mutfak dolabı tasarımı ile ilgili aşağıdaki yazımı da okumanızı öneririm.

Planner 5D: Evinizi Tasarlayın

Planner 5D
Planner 5D

Planner 5D: Evinizi Tasarlayın uygulaması, Planner 5D grubu tarafından tasarlanan ve geliştirilen mutfağın yanı sıra iç dekorasyonu simüle etmek için eksiksiz bir programdır. onun yardımıyla herhangi bir kişinin iki boyutlu ve üç boyutlu ortamlarda güzel bir mutfak ve dekorasyon tasarlayabileceğini. Projelerinize kolayca dahil edebileceğiniz ve dekorasyonunuzu güzelleştirecek mutfak ve iç dekorasyon aksesuarlarından oluşan bir kütüphaneye sahiptir. Bu programda yapılan tasarımları kaydetmek ve paylaşmak da mümkündür.

İlgili Makaleler: 10 mutfak ve mobilya çizim programı indir 3d

Kitchen Design: 3D Planner

Kitchen Design: 3D Planner
Kitchen Design: 3D Planner

Kitchen Design uygulaması, iCanDesign LLC ekibi tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Benzer programlar gibi tasarım sahnenize ekleyebileceğiniz 3D nesnelerden oluşan bir kütüphaneye sahip olan mutfak tasarımı için uygun bir programdır. Bu uygulamanın iyi özelliklerinden biri, içinde dönme ve sirkülasyon imkanı olan 3 boyutlu bir ortama sahip olmasıdır.

İlgili Makaleler: 12 Sert yüzey modellemede 3D Max çizim teknikleri

‏Kitchen Planner 3D

‏Kitchen Planner 3D
‏Kitchen Planner 3D

Kitchen Planner 3D, kendinize bir 3D mutfak tasarlamak için kullanabileceğiniz pratik bir Android uygulamasıdır. Kütüphanesini kullanarak mutfak planını çizdikten sonra ihtiyacınız olan dolap çeşitlerini mutfağa kolayca ekleyebilir ve zevkinize göre güzel bir mutfak tasarlayabilirsiniz.

Kitchen Planner 3D uygulamasının özellikleri

  • Kullanımı kolay ve kullanışlı
  • Mutfağı ve diğer odaları tasarlama imkanı
  • Dolaplar, gaz vb. Cihazlardan oluşan bir kütüphaneye sahiptir.
  • Duvarların rengini belirleyebilme
  • Projeleri kaydetme imkanı

İlgili Makaleler: En iyi 20 ücretsiz 3D baskı yazılımı

Swedish Home Design 3D

Swedish Home Design 3D
Swedish Home Design 3D

Bu uygulama ile çalışmak basittir ve onun yardımıyla eviniz için gerçek iç tasarımı 3D ve 2D olarak yapabilirsiniz. Bu program ile kolayca ve herhangi bir uzmanlık gerektirmeden çalışabilirsiniz. Eksiksiz bir katalog ve mobilya ve ekipman kütüphanesine sahiptir.

İlgili Makaleler: Render nedir? mimaride render | Lumion veya Vray

Home Design 3D

Home Design 3D
Home Design 3D

Home Design, ev tasarımı için genel bir programdır ve özel uzmanlık gerektirmez, size 3 boyutlu bir ortam sağlar ve onun yardımıyla fikirlerinizi gerçekleştirmek için mutfak dolabını veya evinizin herhangi bir alanını kolayca tasarlayabilirsiniz. . Geniş bir mobilya ve dekoratif öğeler kitaplığına sahiptir ve herhangi bir öğeyi sürükleyip bırakarak sahnenize kolayca eklenebilir. İç dekorasyona ek olarak, bu program bahçe ve bahçe peyzajı tasarlamak için de kullanılabilir.

  • Home Design 3D’nin Özellikleri
  • Kolay kullanıcı arayüzü
  • Nispeten yüksek kaliteli 3B ortam
  • Eksiksiz bir alet ve ekipman kütüphanesine sahiptir.
  • Projeleri kaydetme ve düzenleme yeteneği

İlgili Makaleler: 3d tasarımcılar için bir 3d kat planı çizim programı

Palette Home

Palette Home
Palette Home

Bu program mutfak, yatak odası, banyo gibi her türlü alanı 3 boyutlu ve kısa sürede tasarlamanızı ve döşemenizi sağlar.Palette Home ile mekanda sanal olarak tasarım yapabilirsiniz.Bir tur atın ve detayları görün. dizayn. Bu programın bir diğer güzel yanı ise telefonda yapılan tasarımı kaydedip bilgisayara aktararak PC versiyonunda da kullanabilmeniz.

İlgili Makaleler: Adım adım 3D çizim | 3D çizim eğitimi

homify

homify
homify

Homify, ev dekoru tasarlamak için bir başka harika uygulamadır. Bu uygulama daha çok fikirlere odaklanır ve kitaplığında farklı ev ve dekorasyonlara ait yaklaşık 1,5 milyon fotoğraf bulunur. Program içerisinde arama yaparak size birçok fikir gösterecek ve bu fikirleri hesabınıza kaydedebileceksiniz. Çeşitli inşaat alanlarında uzman talep etmek gibi İranlı kullanıcılar tarafından kullanılamayan başka olanaklara sahiptir.

İlgili Makaleler: Render nedir? mimaride render | Lumion veya Vray

Room Planner: Home Interior 3D

Room Planner Home Interior 3D
Room Planner Home Interior 3D

Herkesin ev dekorasyonunu hem 2D hem de 3D olarak mümkün olan en kısa sürede tasarlamak için kullanabileceği basit ve çekici bir programdır. Uygulamayı kullanmak için özel bir bilgi veya beceri gerekmez ve sadece zevkinize bağlıdır.

Mülk: Room Planner: Home Interior 3D

Tasarımınızda kullanabileceğiniz nispeten geniş bir dekoratif öğeler ve aksesuarlar kitaplığına sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir