önerilen içerik
yazılım

Qubism nedir? Android için 3B tasarım yazılımı

Qubism nedir?

Qubism 3B modelleme, Android sisteminizi kullanarak basit 3B modeller oluşturmanıza olanak tanır. Qube adı verilen bloklar ile her türlü 3D şekli oluşturabilirsiniz, bu blokların konumunu değiştirmek, ekleyip çıkarmak veya eğip şekil vermek mümkündür. Bunları farklı yönlerde de döndürebilirsiniz.

Modelinizi yakınlaştırın ve 3D şekillerinizi daha hassas bir şekilde oluşturun. Bu program tarafından oluşturulan modellerin çıktısı üç biçimde alınabilir: PNG, JSON ve DAE. Qube’leriniz koordinat merkezinden çok uzaktaysa kaldırılabileceklerini unutmayın. Qubism 3D modelleme, Android 2.1 ve üzeri sürümlerde çalıştırılabilir.

İlgili Makaleler: 3D max nedir? Kullanımı nedir? [Göçmenlik] + avantajları ve dezavantajlarındaki rolü

Qubism, dokunmatik ekranlı cihazınızı kullanarak basit 3B modeller tasarlamanızı ve oluşturmanızı sağlar. Bunu, birkaç dokunuşla eklenebilen, silinebilen, taşınabilen, uzatılabilen, eğilebilen, şekillendirilebilen, döndürülebilen ve renklendirilebilen ‘qubes’ adı verilen dijital yapı blokları ile yapar.

Programın nasıl çalıştığını anladığınızda, Qubizm basit ve hızlı geometriler oluşturma konusunda oldukça yeteneklidir.
Programın nasıl çalıştığını anladığınızda, Qubizm basit ve hızlı geometriler oluşturma konusunda oldukça yeteneklidir.

Qubism 3D modelleme yazılımı özellikleri:

  • Çok kompakt ve hafif
  • Çıktı için farklı formatları destekleyin
  • Kullanışlı kullanıcı arayüzü
  • Kavisli ve nispeten karmaşık şekiller oluşturma
  • Google Play’de 5 üzerinden 4,2 puan aldı

Windows 10/8/7 PC için Qubism 3D modellemeyi indirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesin. PC için en iyi Üretkenlik Uygulaması Qubism 3D modellemelerinden birini nasıl İndirip Kurabileceğinizi öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam edin.

İlgili Makaleler: Blender yazılımı nedir? + Blender yazılımının uygulaması ve özellikleri

Google Play Store veya iOS Appstore’da bulunan uygulamaların çoğu, yalnızca mobil platformlar için yapılmıştır. Ancak, PC platformu için resmi sürüm mevcut olmasa bile en sevdiğiniz Android veya iOS uygulamalarından herhangi birini dizüstü bilgisayarınızda kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Evet, Android uygulamalarını Windows makinesine yüklemek ve bunları Android akıllı telefonlarda kullandığınız gibi kullanmak için kullanabileceğiniz birkaç basit numaradan çıkarlar.

Bu makalede, adım adım bir kılavuzda PC’de Qubism 3D modellemeyi indirmenin farklı yollarını listeleyeceğiz. O yüzden konuya geçmeden önce, Qubism 3D modellemenin teknik özelliklerini görelim.

İlgili Makaleler: Solidwork yazılımının tam tanıtımı + onu öğrenmek için gereken süre

PC için Qubism 3D modelleme – Teknik Özellikler

Qubism 3D modelleme, Google Playstore’daki Verimlilik kategorisi uygulamaları listesinin başında yer almaktadır. Gerçekten iyi derecelendirme puanları ve incelemeleri var. Şu anda, Windows için Qubism 3B modelleme, 500.000’den fazla Uygulama kurulumuna ve 3,6 yıldızlı ortalama kullanıcı toplam derecelendirme puanına sahiptir.

Programın amacı Modelleme ve heykeltıraşlık 3D Modelleme 3D SCULPTING Yeni başlayanlar çocuklar ve öğrenciler için uygundur.
Programın amacı Modelleme ve heykeltıraşlık 3D Modelleme 3D SCULPTING Yeni başlayanlar çocuklar ve öğrenciler için uygundur.

Qubism 3D modelleme Windows 10/8/7 Dizüstü Bilgisayar için İndirin:

Günümüzde uygulamaların çoğu yalnızca mobil platform için geliştirilmektedir. PUBG, Subway surfers, Snapseed, Beauty Plus vb. oyunlar ve uygulamalar yalnızca Android ve iOS platformlarında kullanılabilir. Ancak Android emülatörleri, tüm bu uygulamaları PC’de de kullanmamıza izin veriyor.

Bu nedenle, PC için Qubism 3D modellemenin resmi sürümü mevcut olmasa bile, yine de Emülatörlerin yardımıyla kullanabilirsiniz. İşte bu yazıda, PC’de Qubism 3D modellemeyi kullanmak için popüler Android emülatörlerinden ikisini size sunacağız.

İlgili Makaleler: CATIA nedir ve ne işe yarar?

Qubism 3D modellemeyi Android cihazınıza nasıl kurarsınız:

  • Web sitemizdeki Uygulamaya Devam Et düğmesine tıklayın. Bu sizi Google Play’e yönlendirecektir.
  • Qubism 3D modelleme, Android cihazınızın Google Play listesinde gösterildiğinde, indirmeye ve kurmaya başlayabilirsiniz. Arama çubuğunun altında ve uygulama simgesinin sağında bulunan Yükle düğmesine dokunun.
  • Qubism 3B modellemenin gerektirdiği izinlere sahip bir açılır pencere gösterilecektir. İşleme devam etmek için Kabul Et’e tıklayın.
  • Qubism 3D modelleme, ilerleme durumunu gösterecek şekilde cihazınıza indirilecektir. İndirme tamamlandıktan sonra kurulum başlayacak ve kurulum bittikten sonra bir bildirim alacaksınız.

Qubism 3D modelleme hakkında

Qubism 3D modelleme, Business’ın bir parçası olan PIMS & Calendars uygulama listesinde yayınlanan Android için ücretsiz bir uygulamadır.

Qubizm 3B modelleme, cep telefonunuzu kullanarak basit 3B modeller oluşturmanıza olanak tanır
Qubizm 3B modelleme, cep telefonunuzu kullanarak basit 3B modeller oluşturmanıza olanak tanır

Qubism 3D modellemeyi geliştiren şirket Jonathon Quinn’dir. Geliştiricisi tarafından yayınlanan en son sürüm 0.9.6’dır. Bu uygulama sitemizin 4 kullanıcısı tarafından derecelendirilmiştir ve ortalama puanı 2,5’tir.

İlgili Makaleler: FUSION 360 nedir? FUSION 360 yazılımı hakkında her şey

Qubism 3D modellemeyi Android cihazınıza kurmak için, kurulum sürecini başlatmak için yukarıdaki yeşil Uygulamaya Devam Et düğmesini tıklamanız yeterlidir. Uygulama, 2016-02-02 tarihinden beri web sitemizde listeleniyor ve 212 kez indirildi. İndirme bağlantısının güvenli olup olmadığını zaten kontrol ettik, ancak kendi güvenliğiniz için indirilen uygulamayı antivirüsünüzle taramanızı öneririz. jquinn. Qubism android indirme bağlantısı bozuksa, antivirüsünüz Qubism 3B modellemeyi kötü amaçlı yazılım olarak algılayabilir.

Yayıncı Açıklaması

Qubism 3B modelleme 0.9.6 Ekran Görüntüsü

Qubism, dokunmatik ekranlı cihazınızı kullanarak basit 3B modeller tasarlamanızı ve oluşturmanızı sağlar. Bunu, birkaç dokunuşla eklenebilen, silinebilen, taşınabilen, uzatılabilen, eğilebilen, şekillendirilebilen, döndürülebilen ve renklendirilebilen ‘qubes’ adı verilen dijital yapı blokları ile yapar.

Qubism, dokunmatik kullanım ve performansa odaklanılarak sıfırdan tasarlanmıştır. Daha yüksek hassasiyetle çalışılması gereken alanlara odaklanın ve yakınlaştırın; böylece Qubism uyum sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir