önerilen içerik
yazılım

grafik çizme programı: 22 dijital çizim ve boyama uygulaması indirin

Android ve iOS grafik çizme programı

En iyi dijital boyama programı ile tablet veya telefonunuzdan boyamaya başlayabilirsiniz. Android ve iOS için pek çok tasarım programı yayınlandı ve birçok özelliği ile hem profesyonel illüstratörlerin hem de bu işe başlamak isteyenlerin işine yarıyor.

Tabletlerin çeşitli işlevlerinin yeteneklerinin artmasıyla birlikte eskiz ve boyama özelliği de onlarda iyi bir şekilde ortaya çıktı; Böylece günümüzde her kullanıcı tabletinin yardımıyla profesyonel çizimler çizebilir. Sanat alanında faaliyet gösteriyorsanız, sanatçılara özel başka programlar da tanıtacağız. Aşağıda tartışılan uygulamalar hem amatör hem de profesyonel ressamlar için uygundur ve akıllı bir kaleme sahip olmanız gerekmese de bu uygulamaları tam kapasite kullanmanız önerilir.

İlgili Makaleler: 10 mutfak ve mobilya çizim programı indir 3d

Telefonlar için en iyi dijital tasarım uygulaması

Teknoloji dünyasında en iyi profesyonel çizim programları denilebilecek birçok çizim uygulaması bulunmaktadır. Bu çizim ve boyama uygulamalarının bazıları tasarımcılara, bazıları ise grafikerlere uygundur. Manuel çizim ve 3B modelleme için özel uygulamalar da vardır.

Kavram çizimi ve boyama programı – Android ve iOS için grafik tasarım programı

Concepts
Concepts

Concepts uygulaması, Apple, Windows veya Google cihazlarıyla çalışan kişiler için özel olarak tasarlanmış bir tür çizim ve boyama programıdır. Tasarımcıların fikirlerini saklamaları için vektörel tasarımların kullanıldığı bu program tamamen dijital bir duruma sahip olan bir cep defterine çok benzer. Concepts fotoğraf boyama programını yükleyerek beyin fırtınası yapmaya, yaratıcı tasarımlar çizmeye, güzel renkli tablolar oluşturmaya ve çok daha fazlasına başlayabilirsiniz. Android ve iOS için en iyi çizim programlarından biri olan bu 3D çizim programının indirme linkini alt kısımda görebilirsiniz.

Android için Concepts uygulamasını indirin

iOS için Concepts uygulamasını indirin

Astropad Studio dijital boyama uygulaması – telefonunuz için en iyi dijital boyama uygulaması

Astropad
Astropad

Astropad Studio farklı bir çizim ve boyama programıdır ve dijital tasarım çalışması yapmayı planlayan kişiler bu programdan oldukça fazla yardım alabilirler. iPad ve Mac kullanıcıları için Astropad Studio, iPad’inizi masaüstünüze kablosuz olarak bağlamanıza ve onunla sanki bir tasarım tabletiymiş gibi çalışmanıza olanak tanır.

İlgili Makaleler: 12 Sert yüzey modellemede 3D Max çizim teknikleri

Kullanıcı arayüzü çok iyi bir performansa sahiptir ve sistem yavaşlamasını önlemek için size iyi miktarda boş bellek sağlanmıştır. Apple’ın özel kalemini kullanarak da çalışabilirsiniz. Bu program Wi-Fi veya USB bağlantısı üzerinden çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve fonksiyon sayısı, çeşitli kısayollar, hareket kontrolleri ve diğer şeyler açısından performansı oldukça uygundur. Bu program, yedi güne kadar ücretsiz olarak çalışabileceğiniz bir deneme sürümüne sahiptir ve bundan sonra aylık veya yıllık bir ücret ödemeniz gerekir. En iyi çizim programını arıyorsanız bu programa bir göz atsanız iyi olur.

iOS için Astropad Studio’yu indirin

Android için ArtFlow tasarım programı

Artflow
Artflow

ArtFlow uygulaması, eksiksiz araçları ve çeşitli fırçaları nedeniyle Android ortamında çizim ve boyama için eksiksiz bir araç olarak kabul edilir. Bu uygulamanın ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki versiyonu kullanılabilir ve ücretsiz versiyonunda çizimi sadece JPEG veya PNG formatında kaydetmek mümkündür. Ancak bu uygulamanın ücretli olan daha gelişmiş sürümü, kullanıcının tüm tasarım katmanlarını PSD formatında kaydetmesine ve ayrıca kullanıcının masaüstü ortamında çizimine devam etmesine olanak tanır.

Tüm bu özellikleriyle bu uygulama, dokunmatik telefonlar için en iyi çizim yazılımı veya bunlardan en az biri olabilir. Ayrıca bu çizim programı kompakttır ve telefonunuzda çok az yer kaplar.

ArtFlow boyama uygulamasını indirin

Affinity Designer telefon ile dijital boyama uygulaması

Affinity Designer
Affinity Designer

Affinity, Affinity Designer’ı geliştirerek Adobe’nin pazar payının bir kısmını elde etmeyi planlıyor. Bu örnek çizim ve boyama programları, Adobe ürünlerini kullanmak istiyorsanız bunun için çok para harcamanız gereken birçok özelliğe sahiptir. Bu uygulama, aradığınız tüm özellikler için bir vektör sanatı uygulamasıdır. Tasarımcı, masaüstü Mac ve iPad kullanıcıları için tasarlanmıştır.

iOS için Affinity Designer uygulamasını indirin

MediBang Paint çizim ve boyama programı

manga
manga

MediBang Paint, Android ortamında dijital boyama ve komik eserler yaratmak için eksiksiz bir araçtır. Bu uygulama ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bu uygulamanın kullanıcı arayüzü, masaüstü sürümünü kullanan grafik tasarımcıların aşina olduğu bir ortam olan Adobe uygulamalarına benzer.

Bu uygulama tamamen ücretsiz ve özelliklerle dolu olduğundan, bu konuda yardım ve rehberlik için yayınlanmış birçok çevrimiçi kaynağı da kullanabilirsiniz.Bu uygulama, en iyi ücretsiz çizim uygulaması arayanlar için doğru seçimdir.

Android için MediBang Paint için bilgisayar çizim programını indirin

iOS için MediBang Paint dijital boyama programını indirin

Sonsuz Ressam tasarım uygulaması

Infinite Painter design app
Infinite Painter design app

Infinite Painter, boyama tutkunları için basit bir uygulamadır. Bu uygulamada varsayılan olarak gördüğünüz tek şey 6 fırça aracı, sünger (Smudge), fırça boyutu, renk ve görüntü bulanıklığı miktarını ayarlamaktan başka bir şey değildir.

İlgili Makaleler: Ev dekorasyon projeniz için 3d ev tasarımı

Bu uygulamanın kullanıcı arayüzü oldukça basittir ve kullanıcı buna varsayılan olarak aşinadır. Ek araçlar, Infinite Painter’ın kullanıcıya kullanım kolaylığı sağladığı başka bir düğmenin içine yerleştirilmiştir. Ücretsiz sürümünde, bu uygulama, kullanıcının profesyonel ve etkili bir çalışma yaratmasına olanak tanıyan ilginç ve eksiksiz özelliklere sahiptir. Android için kullanımı kolay ve seçenekleri mevcut olan basit bir çizim programı indirmek istiyorsanız, bu programı öneririz.

Android ve iOS için Infinite Painter çizim ve boyama uygulamasını indirin

Tayasui Sketches çizim uygulaması – en iyi profesyonel çizim uygulaması

Tayasui Sketches
Tayasui Sketches

Tayasio Sketches uygulamasının kendisi başlı başına bir sanat eseri olarak kabul edilir. Aslında, bu uygulamada, kullanıcı arayüzü ve araçların bir kombinasyonu tek bir ekranda entegre edilmiştir. Bu boyama uygulamasını daha çekici kılan, katmanlarının sadeliği ve araçların akıllı tasarımıdır.

Genel olarak, Tayasio Sketches harika bir sanat eseri yaratmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir ve tüm özellikler tek bir sayfada önünüze serilmiştir.

Android ve iOS için Tayasio Sketches dijital boyama programını indirin

PaperDraw çizim uygulaması

PaperDraw
PaperDraw

Çoğu uygulama kullanıcıya modern bir kullanıcı arayüzü sunmaya çalışırken, PaperDraw uygulaması gerekli tüm araçları ve fırçaları önünüze dizmiştir. Aslında, bu Android uygulaması bir tuval gibi görünüyor. Tabii ki, bu uygulamanın tüm modern özellikleri ve teknik özellikleri hakkındaki tartışma bu makalede yer almıyor ve sadece harika ekranından bahsedebiliriz. Ek olarak, boyama araçlarının en eksiksiz ve etkileyici koleksiyonuyla ilgileneceksiniz. Bu uygulamanın VIP sürümü, profesyonel bir sanat eseri yaratmanız için ihtiyacınız olan tüm araçları size sağlayacaktır.

Android için PaperDraw çizim programının indirme bağlantısı

İlgili Makaleler: En iyi 10 3d çizim programı (iPad – Android)

Sketch telefonu için boya uygulaması

Sketch
Sketch

Sony’nin Sketch uygulaması, kullanıcılar arasında oldukça popüler olan bir diğer çizim ve boyama uygulamasıdır. Bu uygulamanın popülaritesinin nedeni yalnızca katmanlama, ilginç arka plan dokuları ve çeşitli fırçalar gibi temel yetenekleri değildir. Bu uygulama, kullanıcıya resminin etkinliğinde önemli bir rol oynayabilecek ücretsiz ve çeşitli PNG çıkartma görüntüleri sunar.Bu nedenle, bu uygulamayı en yaratıcı çizim uygulaması olarak görmeliyiz.

Android için Sketch tasarım uygulamasını indirin

DotPict çizim ve boyama programı

dotpict
dotpict

Piksel sanatı oluşturmakla daha çok ilgileniyor musunuz? DotPict, piksel görüntüler oluşturmak için güçlü bir uygulamadır. Bu uygulama biraz garip ve daha çok bir oyuna benziyor. Küçük el işaretçisini parmağınız veya akıllı kalemle hareket ettirin, ardından istediğiniz rengi seçin, 8 bitlik bir görüntü görünecektir. Bu uygulamada çeşitli boyutlarda tuval mevcuttur; Sonuç olarak küçük bir görselden büyük bir manzaraya kadar aklınıza gelen her şeyi bu uygulama üzerinde kolayca uygulayabilirsiniz.

İstediğiniz rengi seçin, işaretçiyi hareket ettirin ve ardından istediğiniz görüntü görünene kadar dokunun. Profesyonel bir 8 bit proje oluşturmak için renk paletinizi de tamamen özelleştirebilirsiniz. Bu uygulama ile çizim yapmak çok basit.

Android ve iOS için DotPict dijital boyama programını indirin

Zen Brush 2 mobile ile profesyonel boyama programı

Zen Brush
Zen Brush

Lunacy programı, aklınızdaki basit tasarımları hayata geçirebileceğiniz uygun özelliklere sahip basit bir fırça sayılabilir. Ücretsiz planların olması ve programın ücretsiz olması diğer uygulamalara olan ihtiyacınızın önüne geçebilir.Bu alanda birçok güzel eserin Lunacy kullanılarak tasarlandığını ve tescillendiğini bilmelisiniz. Basit kullanıcı arayüzü ve çizim için uygun araçları sağlamada yüksek güç, bu programın diğer özellikleridir. Üretici firma bu aracı sadece iOS platformu için değerlendirmiş ve indirme linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

IOS için Lunacy mobil profesyonel boyama programını indirin

İlgili Makaleler: Grafik tasarım nedir? Grafik tasarımcı becerileri

Pixelmator Pro telefon ile dijital boyama programı

Pixelmator Pro
Pixelmator Pro

Pixelmator Pro, Mac ve iOS için birçok özelliğe sahip yeni bir platformdur. Uluslararası standartları temel alan bu programı kullanarak grafik tasarım alanındaki birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Pixelmator Pro’nun aynı zamanda resimlerinizi sanat dosyalarına dönüştürmek için kullanabileceğiniz bir fotoğraf düzenleyici olduğunu bilmelisiniz. Anahtar ve güçlü araçların desteği, üreticinin bu programı yalnızca Android kullanıcılarının özelliklerinden yararlanamayacağı iPhone platformu için yayınlamayı düşünmesine neden oldu.

IOS için Pixelmator Pro iPhone dijital boyama programını indirin

Pixaki 4 Pro telefon ile profesyonel çizim programı

Pixaki
Pixaki

Pixaki 4 Pro’nun birkaç bağlantısı olmasına rağmen, onlara aşağıdaki temel özelliklerde size tanıtacağımız iyi özellikler sunmayı başardı. Bu program, PNG formatları ve Photoshop dosyaları ile farklı dosyaları içe aktarabileceğiniz gif dosyaları ve basit animasyonlar yapma alanında faaliyet göstermektedir. Tasarımınıza bir fotoğraftan başlayın ve Pixaki 4 Pro’da güzel bir animasyon oluşturmak için kademeli olarak daha fazla özellik uygulayın. Bu program benzer listelere göre iyi bir seviyede olmuştur.

iPhone için Pixaki 4 Pro grafik tasarım programını indirin

Dokunmatik telefon ile çizim uygulaması Sketch Club

Sketch Club
Sketch Club

Sketch Club programında bulunan en iyi fiyat ve özelliklerden biri, çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz, programın harika bir araç koleksiyonunu ve özelliklerini içeren Club adlı bir bölümdür. Sadece iPhone için tasarlanan bu programı kullanarak, sosyal medyanızı birleştirebilir ve diğer kullanıcılara zevkinizi özel bir şekilde verebilecek, paylaşacak yeni kreasyonlar arayabilirsiniz.

iPhone sisteminizde bir sanat galerisi olmasını istiyorsanız, hangi programı tercih edersiniz? Bu alanda iyi bir seçenek bulamazsanız birçok özelliği bünyesinde barındırarak farklı alanlardaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Sketch Club programını kaçırmamanız önerilir. Basit kullanıcı arayüzü ve ihtiyaçlarınızı karşılamada yüksek hız bu programın diğer özellikleridir. Apple iOS için Sketch Club uygulaması, App Store’da mevcuttur.

iPhone için Sketch Club telefonu için profesyonel boya uygulaması

İlgili Makaleler: 3d tasarımcılar için bir 3d kat planı çizim programı

ibisPaint X kalemsiz telefon ile dijital çizim programı

ibisPaint
ibisPaint

Bir iPhone dijital tasarım programı veya Android dijital boyama programı arıyorsanız, ibisPaint X’in tasarım alanında söylenebilecek en iyi şeylerden biri olduğunu bilmelisiniz. Bir tabloyu video olarak kaydetmek ve kaydetmek için benzersiz özelliklere sahip olmak size birçok özellik ve olanak sağlayabilir. Programdaki desenleri öğrenmek ve ilham almak mümkün olacak ve bu durumda başka bir iPhone ile dijital boyama programına ihtiyaç duymamanızı sağlayacak iyi araçlar ve özellikler sizin için düşünüldü.

ibisPaint X’in diğer özellikleri arasında proje yürütmede 142 hızlı teknoloji ve GL fırça aracı ve 700 yazı tipine ek olarak 37 yeni filtre yer alır ve bu program birçok listede yüksek puan almıştır. ibisPaint X’i kullanarak görüntünüzün farklı bölümleri üzerinde çalışabileceksiniz. Fotoğraflardaki filtreleri veya ayarları uygulayarak çıktı bölümünde iyi bir dosya elde edebilirsiniz. Üretici şirket, aşağıda bağlantısı verilen Android ve iPhone için ibisPaint X üretimini değerlendirdi.

Android için çizim programı Android ve iPhone için ibisPaint X

Sanatçılar için en iyi Android uygulamaları

Bu bölümde sanatçılar için 5 program tanıtmak istiyoruz. Bu programlar çizim ve boyama, müzik, video ve animasyon alanlarında kullanılmaktadır.

Boyama ve çizim için Adobe yazılımı: sanatçılar için en iyi çizim programı

Adobe
Adobe

Adobe ürünleri olmadan hiçbir çizim ve boyama programı listesi düşünülemez. Bu şirket, ürünleriyle on yıllardır mükemmel bir performans sergiliyor ve Adobe Photoshop, tasarım dünyasındaki birçok sanatçı ve profesyonelin hâlâ ilk tercihi. En iyi profesyonel boyama programlarını bu firmanın ürünlerinde bulabilirsiniz.

Ayrıca bu yazılım Mac ve PC için uygun uygulamalardan biridir ve ayrıca cep telefonları ve tabletler için ek uygulamalar sağlar.Bu nedenle tablet ile en iyi çizim uygulamasını arıyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin. Bu yazılımla ilgili tek sorun, abonelik için bir ücret ödenmesi gerektiğidir. Ancak bu, gelişmiş bir boyama programı için ödediğiniz bedeldir ve buna değer.

Adobe firmasının bir diğer ürünü ise Adobe Photoshop Sketch isimli ve cep telefonlarında sadelik ve tasarım kolaylığı arıyorsanız ve aynı zamanda Photoshop ürünlerinin gücünden de faydalanmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler: Render nedir? mimaride render | Lumion veya Vray

Kullanıcı Adobe Creative Cloud üyesi ise Photoshop Sketch programı tablette oluşturulan görselleri daha sonra bilgisayarda düzenlemenizi sağlar.

Bu şirketin bir diğer ürünü olan Adobe Illustrator, vektör görseller için bir endüstri standardıdır. Bu uygulamayı kullanarak, logo görselleri gibi basit grafik tasarımlardan manzara ve portre görselleri gibi daha karmaşık görsellere kadar oluşturabilirsiniz.

Photoshop şirketi ayrıca, Photoshop Sketch’e çok benzeyen ve mobil cihazlarınızda vektör görüntüler oluşturabileceğiniz Adobe Illustrator Draw’u da sunuyor. Hem Photoshop Sketch hem de Illustrator Draw ücretsizdir, ancak görüntüleri daha sonra düzenlemek isterseniz Creative Cloud hizmetine abone olmanız ve ücretini ödemeniz gerekir.

Android için Adobe Photoshop dijital boyama programını indirin

iOS için Adobe Photoshop dijital boyama programını indirin

Autodesk Sketchbook dijital çizim programı

SketchBook
SketchBook

Autodesk’in Sketchbook programı, bulabileceğiniz en güçlü tasarım programlarından ve en iyi mühendislik çizim programlarından biridir. Photoshop ile karşılaştırıldığında bu program, sürekli hareket halinde olan kişiler için özel ve özel bir platformdur.

Bu program fotoğraf düzenleme veya başka işler için kullanılamaz ve bu nedenle sanatçılar bu programı tasarım için kullanabilirler. Sketchbook, Mac, PC, iOS ve Android işletim sistemlerinde kullanılabilir. Bu program paint’e benzer bir yazılımdır, yalnızca belirli şablonları ve formatları destekleyen birçok programın aksine Sketchbook, Photoshop PSD dosyalarını yerleşik katmanlarla dışa aktarmanıza olanak tanır. En ilginci ise tüm çekici özellikleri ile bu programın tamamen ücretsiz olmasıdır. Bu nedenle, en iyi ücretsiz profesyonel boyama programını arıyorsanız, bu program tam size göre olabilir.

İlgili Makaleler: Mimarlık nedir? Mimar kim? 11 önemli mimari stilinin tanımı

Ayrıca, tabletiniz için Paint’i indirmek istiyorsanız, bu uygulamayı hak ettiği gibi denemek isteyebilirsiniz.

Android için Autodesk Sketchbook’u indirin

Pixel Studio tasarım programı

Pixel Studio
Pixel Studio

Piksel sanatı, kendi meraklıları olan alanlardan biridir. Pixel Studio programı da bu kişiler içindir. Bu program, ister bir kelime veya bir karakter yazmak, ister bir resim çizmek isteyin, 8 veya 16 bit piksel stilinde görüntüler oluşturmanıza olanak tanır. Bu uygulamada pikselleri kullanarak istediğiniz konuyu boyayabilirsiniz.

Bu program sadece piksel görüntüler oluşturmak için değildir ve animasyonlar oluşturmanıza ve hatta müzik ve ses efektleri eklemenize olanak tanır. Animasyonlar GIF dosyaları olarak kaydedilebilir ve hareketsiz görüntüler standart görüntü formatlarında indirilebilir.

Android ve iOS için Pixel Studio tasarım programını indirin

İlgili Makaleler: İç mimarlık anlayışı nedir? İç tasarımı basit bir dille öğretmek

RoughAnimator programı

RoughAnimator
RoughAnimator

RoughAnimator, görüntüleri kare kare çizmenize ve hepsini tek bir videoda birleştirmenize izin veren bir animasyon programıdır. Bu uygulama size sınırsız sayıda katman sunar. Sürükle ve katmanlama özelliklerine ek olarak, çizimlerinizi tam bir animasyona dönüştürmek için bazı düzenleme özellikleri vardır. Tüm bunlara ek olarak, dosyalarınızı Adobe Flash ve After Effects’e de aktarabilirsiniz. RoughAnimator yeni başlayanlar ve orta seviye sanatçılar için ucuz ve iyi bir program olup, çok bilinmese de sanatçılar için en iyi uygulamalardan biridir. Telefonun dijital tasarım programı listesinde yer alan programların tanıtımı bitmiştir.

Çocukların çizimi için en iyi Android uygulamaları

Bu bölümde çocuklara uygun çizim uygulamalarını tanıtıyoruz. Bu uygulamalar sayesinde çocuğunuzu evden uzak ortamlarda birkaç dakika eğlendirebilirsiniz. Dijital telefon tasarım programı sonunda çocuklar için güzel seçenekler belirledik, bize katılmanızı öneririz.

Araba Boyama Kitabı programı, telefon için dijital tasarım programıdır

Cars Coloring
Cars Coloring

Bu uygulamada çocuklar mutlu ve çeşitli renklerle resim yapabilmenin yanı sıra arabalar, uçaklar ve taşıtlar hakkında da pek çok şey öğrenebiliyor. Özellikle küçük çocuklarda araç isimlerini öğrenmesine, çocuğun dilini ve hafızasını güçlendirmesine yardımcı olur. Bu uygulama da çok sade ve akıcı olup çok güzel ve çocuksu tasarımlar içermektedir. Bu programda erkek veya kız çizimi yoktur ve çocuğunuzun konsantrasyonunu ve doğruluğunu artırmak için iyi bir yoldur.

Araba Boyama Kitabı programını indirin

Pinkfong Boyama Eğlence programı; Prenseslerin ve hayvanların çizim programı

Pinkfong
Pinkfong

İster kız ister erkek çocuklar için bir çizim programı indirmek isteyin, birçok çekici tasarıma sahip bu program kesinlikle çocuğunuzun hoşuna gidecek. Seçtiğiniz tasarımı çeşitli kalemlerle renklendirebilir ve silgi aracını kullanarak istediğiniz herhangi bir yeri değiştirebilirsiniz. Bu uygulama, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı temalara ve çizgi film resimlerine sahip 220’den fazla tasarıma sahiptir. Ayrıca bu tasarımları süslemek için programdaki dekoratif çıkartmaları kullanın.

Android için Pinkfong Coloring Fun çizim ve boyama programını indirin

İlgili Makaleler: Mimari restorasyon nedir? Tarihi eserlerin restorasyonunun özellikleri

Kids Paint programı telefon için dijital tasarım programıdır

Kids Doodle
Kids Doodle

Kids Paint, çocukların resim yapması için en iyi Android uygulamalarından biridir. Bu programın yardımıyla çocuklar yeni resimler çizmeyi ve yaratmayı öğrenebilirler. Ayrıca bu program, çocuklara istedikleri zaman boyamaları için verilebilecek boyama sayfalarına sahiptir. Telefonumuzun dijital tasarım programı ile ilgili yazının devamında bizlerle kalın.

Kids Paint uygulaması tamamen ücretsizdir ve hatta çizimlerinizi telefonunuzun galerisine kaydetmenize olanak tanır.

Android için Kids Paint tasarım programını indirin

Çocuklar için adım adım çizim eğitimi

Bu uygulamada çeşitli hayvanların, çiçeklerin ve diğer şekillerin karikatür şekillerinin nasıl çizileceği öğretildi. Bu uygulama sadece okul öncesi çağındaki ve ilkokulun sonuna kadar olan çocuklar için çok uygun değil, en iyi çizim programı bile bu yaş grubundaki öğrencilerin koçları ve öğretmenleri için iyi bir seçenek. Bu uygulamanın yardımıyla, öğrencilerinize ve çocuklarınıza birçok şekil çizmeyi nasıl öğreteceğinizi öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler: civil engineering nedir? | Eğilimlerin, maaş ve gelirin ve işgücü piyasasının tanıtımı

Ben Ten ile çizim programı

Ben Ten’in çizim programı, çocuklar için sanal bir çizim kitabıdır. Resim yapmak, çocukların iç dünyasını anlamamıza, duygu ve hislerinin farkına varmamıza yardımcı olur. Ayrıca resim yapmak, çocukların yaratıcılığını, entelektüel ve zihinsel gelişimini geliştirmenin en iyi yollarından biridir. Ve birçok çocuk çizgi film karakteri Ben Ten’e aşina olduğundan, bu karakterin varlığı çocukları çizmeye teşvik etmek için iyi bir yoldur. Bu Android çizim kitabını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın. Telefonun dijital tasarım programının tanıtımı ile ilgili yazımız bitti, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

son söz

En iyi çizim ve boyama programlarını kullanarak bu keyifli deneyimi tablet veya Android cihazlarınıza taşıyabilirsiniz. Telefonunuzla hangi dijital boyama uygulamasını kullanıyorsunuz? Sizce en iyi resim ve çizim programı hangisi? Sevgililer, dijital telefon tasarım programı listesinde olmayan önerilerinizi bize iletebilir ve dijital telefon tasarım programı makalesini tamamlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir