önerilen içerik
yazılım

umake nedir? Mobil 3D tasarım yazılımı

umake nedir? 3D Tasarım

Herhangi Bir Yerde Yayınlayın.

iPhone, iPad ve Mac (Apple Silicon) için uMake uygulamasındaki içerik kitaplığını ve kullanımı kolay araçları kullanarak fotoğraflar, sunumlar veya 3B modeller gibi güzel tasarımlar oluşturun.

3 Boyutlu Tasarım. Her zamankinden daha kolay.

Bir düğmeye dokunarak hızlı bir şekilde tasarlayın. Mobilyadan grafik tasarım varlıklarına kadar zengin bir şablon, öğe, doku kitaplığından seçim yapın.

İlgili Makaleler: Onshape nedir ve 3D tasarımda kullanımı nedir?

uMake, hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürmek için size tam özgürlük verir. Basit bir 3B nesneden tam bir 3B sahneye kadar her şeyi oluşturabilirsiniz. Bir şablondan başlayın veya 3B öğeleri, dokuları, HDR ortamları, yazı tiplerini, fotoğrafları vb. hızla tuvalinize sürükleyip bırakın.

Hareket halindeyken ihtiyacınız olan tüm araçlar

3D tasarım yapmak artık her zamankinden daha kolay. İçerik kitaplığından sürükleyip bırakın veya hassas aracı kullanarak tam olarak çizin. İhtiyacınız olan her şey elinizin altında.

uMake, eğri oluşturmak, rengi kontrol etmek, simetri oluşturmak vb. için gelişmiş araçlara sahiptir.
uMake, eğri oluşturmak, rengi kontrol etmek, simetri oluşturmak vb. için gelişmiş araçlara sahiptir.

Kolay ve Basit

Saniyeler içinde 3B metin oluşturun veya geniş içerik kitaplığımızdan şekilleri ve nesneleri sürükleyip bırakın. Zaten bir şey var mı? SketchUp veya OBJ gibi dosya türlerini içe aktarmak çocuk oyuncağı. Kendin çizmeyi mi tercih edersin? Hızlı bir şekilde 3B çizim ve karalama yapmak için serbest stil aracını kullanın. Fikirlerinizin akmasına izin verin!

Hassas ve Güçlü

Hassasiyet önemli olduğunda, uMake kontrolü size verir. Mükemmel çizgiler, yaylar ve açılar çizin ve kesin boyutları belirtin. Ekstrüzyonları veya kesikleri itin ve çekin. Karmaşık 3B yüzeyler oluşturmak için köşeleri pahlayın ve radyus yapın ve eğrileri loftlayın veya döndürün. Sezgisel girdiler ve güçlü özelliklerle, hayal ettiğiniz şekilleri modellemek kolaydır.

İlgili Makaleler: Maya yazılımı (Autodesk Maya) nedir? + Maya’nın uygulaması ve özellikleri

Sonsuz Yaratıcılık

Beyin fırtınası yaparken, yinelerken veya problem çözerken, olasılıkları keşfetme özgürlüğü anahtardır. Katmanlarla düzenli kalın. Sürükle ve bırak dokuları ve malzemeleriyle farklı görünümler deneyin. Hızlı oluşturma, açıklamalı slaytlar ve kaydedilmiş görünümlerle fikirleri anında karşılaştırın ve paylaşın!

Fikirlerinizi sunun

en iyi ışıkta

uMake’in çığır açan cihaz üzerinde işleme özelliği, tasarımlarınızın yeni bir ışık altında parlamasını sağlayacak! Slaytlar özelliğini kullanarak tam sunumlar oluşturun veya İşaretleme araçlarını kullanarak tasarımınıza hızla açıklama ekleyin ve işaretleyin. İhtiyacınız olan her şey, hepsi tek bir yerde.

Akıllı slaytlar

Sahnenizdeki her bir öğeyi kaydırarak yapılandırın. Farklı içerik varyasyonları oluşturun veya hikayenizi farklı açılardan anlatın.

uMake adlı yeni bir program, tasarımcıların 3B görüntüleri işlemek için bir eksende 2B çizim yapmasına olanak tanır ve yazılım, iPad düşünülerek yapılmıştır.
uMake adlı yeni bir program, tasarımcıların 3B görüntüleri işlemek için bir eksende 2B çizim yapmasına olanak tanır ve yazılım, iPad düşünülerek yapılmıştır.

İlgili Makaleler: Rhino yazılımı nedir + uygulama ve özellikler + oluşturulmuş projeler

Güçlü işleme

uMake, cihaz üzerinde işlemeyi iOS cihazlarına getiren ilk tasarım uygulamasıdır. Bir düğmeye dokunarak kreasyonlarınızın güzel, işlenmiş görüntülerini oluşturun.

İşaretini yap

Görünümlerinizi yakalayın. Slaytlarınızı özel notlar ve çizimlerle yazın, çizin ve işaretleyin.

İstediğiniz Yerde Paylaşın ve Yayınlayın

Artık güzel bir tasarıma sahip olduğunuza göre, istediğiniz yerde paylaşabilir ve yayınlayabilirsiniz. Kişisel iş akışınıza uyacak çeşitli seçenekler olan fotoğrafları, videoları, sosyal medyayı, artırılmış gerçekliği veya 3B dosya dışa aktarımlarını düşünün.

İlgili Makaleler: Sketchup nedir? Sketchup yazılımı hangi alanlarda kullanılır

uMake bir dizi özellikle doludur ve kullanımı kolaydır, 3D CAD uzmanlarına ve yeni başlayanlara güç verir. Fikirlerinizi 3B tasarımlarda çizebilir, düzenleyebilir, dışa aktarabilir, görselleştirebilir, işleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Sürükle ve bırak 3B modeller özelliğini ve basit aydınlatma ve işleme ayarlarını buldum. En iyi yanı, Apple Pencil için basınç hassasiyetini desteklemesidir.

Bazıları çoğu 3B tasarım yazılımında çizimin çok sınırlı olduğunu söylüyor.
Bazıları çoğu 3B tasarım yazılımında çizimin çok sınırlı olduğunu söylüyor.

Hassas, pürüzsüz NURBS vektör tabanlı eğriler ve yüzeyler üretebilirsiniz. İtme ve çekme, yol boyunca ekstrüzyon, döndürme, dizi, katmanlar ve geometri gruplama gibi toplu modelleme özelliklerini de kullanabilirsiniz. Eşsiz işleme motoru, çarpıcı görüntüleri hızla üretir ve bunları STL, OBJ, STEP ve IGES formatlarına aktarır. Ancak ücretsiz sürümün çok sınırlı olduğunu düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir